Zastępstwo procesowe

Zastepstwo procesowe kancelaria prawna Tarnów

Kancelaria prawna adwokat Natalii Chrostek z siedzibą zlokalizowaną na terenie Tarnowa świadczy profesjonalne usługi z zakresu zastępstwa procesowego. Mamy duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, a także przed organami administracji, egzekucyjnymi, ścigania itp.

Na czym polega zastępstwo procesowe? To reprezentowanie klienta przez wykwalifikowanego prawnika (adwokata lub radcę prawnego) i występowanie w jego imieniu przed wyżej wymienionymi instytucjami. Nasza kancelaria w ramach proponowanych usług w tym zakresie zajmuje się między innymi:

  • sporządzaniem pism procesowych (wniosków, pozwów, zażaleń, skarg, pism przygotowawczych, zawiadomień do organów ścigania, apelacji, odwołań itp.),
  • uczestnictwem w rozprawach i posiedzeniach.

Zastępstwo procesowe – substytucja

Nasza kancelaria ma doświadczenie nie tylko w reprezentowaniu klientów przed sądami, ale także w efektywnym prowadzeniu całego postępowania sądowego. Kancelaria świadczy usługi w zakresie zastępstwa procesowego w Tarnowie, Krakowie, Bochni, Dębicy, Brzesku.

Dane kontaktowe
Adwokat Natalia Chrostek
Konarskiego 11
33-100 Tarnów
+48 694 468 299
kancelaria@adwokat-nataliachrostek.pl
Godziny otwarcia:Adwokat Tarnów

 

KANCELARIA ADWOKACKA TARNÓW