Cennik

Kancelaria z dogodnie zlokalizowaną siedziba w Tarnowie zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona przede wszystkim od przewidywanego lub faktycznie poświęconego czasu oraz stopnia zawiłości sprawy. Adwokat dużą wagę przywiązuje do tego, aby wszystkie ustalenia finansowe były jasne i czytelne od samego początku nawiązania współpracy.

Ze względu na różnorodność spraw cennik jest każdorazowo ustalany indywidualnie, po tym, jak adwokat zapozna się ze stanem faktycznym sprawy oraz dokumentacją przekazaną przez klienta. Przed ostatecznym powierzeniem zlecenia kancelarii klient jest zawsze informowany o wysokości wynagrodzenia oraz innych spodziewanych kosztów, które mogą dojść w związku z prowadzeniem sprawy.

Cennik usług prawnych

Wybór formy rozliczenia z naszą kancelarią jest uzależniony od klienta i może być zmieniany w trakcie współpracy. W celu zaznajomienia się z cennikiem naszych usług zachęcamy do kontaktu – zapytanie o wycenę jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami dla klienta.

Świadcząc usługi prawne, stosujemy następujące sposoby rozliczeń:

  • zryczałtowane – za całą sprawę, bez względu na liczbę rozpraw, wykonanych pism, a także czasu trwania postępowania,
  • godzinowe – polegające na oszacowaniu wysokości wynagrodzenia w zależności od czasu poświęconego na wykonanie danego zadania, którego długości nie można z góry oszacować,
  • mniejszy ryczałt i premie za wygranie sprawy – tego typu system najczęściej proponujemy przy bardziej skomplikowanych sprawach.
Dane kontaktowe
Adwokat Natalia Chrostek
Konarskiego 11
33-100 Tarnów
+48 694 468 299
kancelaria@adwokat-nataliachrostek.pl
Godziny otwarcia:Adwokat Tarnów

 

KANCELARIA ADWOKACKA TARNÓW